O Kancelarii


Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Kalamarz powstała w celu kompleksowego świadczenia usług prawnych zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Świadcząc pomoc prawną bardzo dużo uwagi przykłada się do poufności przekazanych informacji oraz indywidualnym podejściu do każdego zagadnienia prawnego. Kancelarie cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług.

Wioletta Kalamarz – absolwentka prawa Wydziału Prawa I Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończyła także studnia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Zarządzanie Projektami Finansowanymi ze Środków UE.

Radca Prawny – ukończyła aplikacje radcowską prowadzona przez Okręgową Izbę radców Prawnych w Rzeszowie.

Wpisana na listę radców prawnych pod nr Rz-P-279.

Dysponuje dużym doświadczeniem zawodowym z zakresu prawa administracyjnego oraz gospodarki nieruchomościami, które nieprzerwanie zdobywa będąc pracownikiem służby cywilnej w administracji rządowej od ponad 10 lat.

Ponadto jej zainteresowania sprowadzają się do spraw z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, spółek handlowych a także prawa karnego.

Poza pracą natomiast, w letnie dni uwielbia pływać żaglówką na otwartych akwenach wodnych, natomiast zimą jeździć na nartach.